KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12767183

nr 1276 7183

Akvarell

Johan Pettersson. Signerad, daterad 1995, bladets mått: 29x70 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 23 september 2019
kl 19:53:45